בס"ד

פנינה אולי - מתקשרת ומדריכה לחיים

052-6762-764

 

קורס: מסע חייך עם הבורא הפנימי ואותיות הא"ב

בעזרת קורס זה יתחולל מהפך בחייך בכל תחום, 
יועמדו לרשותך איכויות גבוהות של מתקשרת, 
עם ידע וניסיון מקצועי רב כפסיכותרפיסטית. 
חווית לימוד, מודעות עצמית וחיבור לעצמי האלוהי, 
מקור כל כוחותיך הפנימיים.


לקבלת פרטים ויצירת קשר מלא פרטיך כאן:


טלפון:  077-700-9393
דוא"ל:  pnina_oly@012.net.il


קיראו עוד על תפקידה של פנינה אולי - מתקשרת דרך אותיות הא"ב:

מתקשרת דרך אותיות הא"ב מביאה איזון ושלווה בתוכך. המשמעות של עבודת מתקשרת על ידי אותיות הא"ב היא, חיבור אל מעגל של חיי אמת ומשמעות עבורך. מתקשרת הינה אדם הפועל על-פי האמת הפנימית שלו ועבודתה מוקדשת לעזרה לזולת. פרנסה שמטרתה עזרה לזולת לצמוח, להגשים ולהתפתח היא מטרה נעלה ביותר.

מתקשרת – מה תקבלו דרך אותיות הא"ב ?

מתקשרת העובדת באמצעות אותיות הא"ב מציעה שיטה מיוחדת לאבחון בעיות, מצבי תקיעות בחיים ומציאת פתרונות. שיטה זו  תעניק לך דרך לייעל את עצמך מעשית בחיי היום-יום בתחומים שונים, כגון: זוגיות, בריאות, פרנסה, בחירת מקצוע, שינוי דפוסי חשיבה, הרגשה והתנהגות. עבודתה של מתקשרת דרך אותיות הא"ב מתחילה במציאת הפחדים החוסמים אותך ובפתיחתם. בצורה זו מאפשרת לך מתקשרת להגיע לנקודה בחיים בה ראוי לך להיות. זוהי דרך מרתקת להתחבר לעצמי האמיתי שלך, האנושי והאלוהי. 
 

מתקשרת – במה מיוחדת עבודה זו?

מתקשרת העובדת דרך אותיות הא"ב נוקטת בשיטה מדויקת להעצמה אישית. היא חושפת אותך לידע מקורי וחדש השונה מן הידוע כיום בתחום הנומרולוגיה והקבלה. לפי ידע זה שאותו קיבלה מתקשרת, יש משמעות רבה לסדר שבו מופיעות האותיות. רצף האותיות אינו מקרי, יש סיבות חשובות המסבירות מדוע אות מופיעה לפני ואחרי האות שלידה. מיקום האות מתאר את מקומך ברצף חייך.

מתקשרת דרך אותיות הא"ב – משמעות שלילית וחיובית  של האות

לכל אות משמעות חיובית ושלילית ובהתאם לכך נוצר מעגל החיים שלך. בחירותיך באופן מודע ובאופן לא מודע  יוצרות את המציאות שלך. כל סוג של בחירה  מורכב מאותיות, המצטרפות למילים, הבונות משפטים. כל החשיבה שלך, ההרגשה וההתנהגות שלך בנויות מאותיות. דרך משמעות האות, החיובית או השלילית, מתקשרת מגלה איזה מעגל חיים מאפיין אותך ומה החסימות שלך, האם הן ברובד הפיזי, המנטלי, הרגשי או הרוחני. מתקשרת מזהה את הבעיות שנוצרו אצלך עקב החסימות  ומה הם הפתרונות הנכונים והטובים ביותר כדי לפתור את הבעיות שלך. אך יש לזכור! מתקשרת אינה פותרת את בעיותיך בעצמה, היא מכוונת אותך אל האור ומראה לך את הדרך החוצה.

מתקשרת דרך אותיות הא"ב – החיים כמעגל

החיים שלך מתנהלים במעגל. הבחירות שלך יוצרות מעגל חיים. השאלה היא איזה מעגל? האם חייך מתנהלים במעגל של אמת או במעגל של הונאה עצמית? האמת היא שרבים אינם אוהבים לדעת או להודות שבחרו במעגל של הונאה עצמית, וזה טבעי ומובן! אם את/ה מזדהה עם מילים אלו בוודאי הרגשת מבוכה  או אי-נוחות. משמעו שהבחירות שלך אינן באות ממקום נכון וגם אינן מקדמות אותך אל המקום שברצונך להיות בו.

מתקשרת – הצעה שאי אפשר לסרב לה!

כחלק מעבודתה של מתקשרת בעזרה לזולת, היא מציעה לך חוויה מתקנת מן היסוד, תוך העמדה לרשותך ידע וניסיון רב בהעצמה אישית של אנשים וביצירת תנאים לשינוי משמעותי בחייהם. מתקשרת תלמד אותך לקבל אחריות על חייך. מתקשרת דרך אותיות הא"ב תבהיר לך את משמעויות האותיות והרצף שלהן ככלים ליצירת מודעות עצמית עמוקה. משמעויות האותיות, מיקומן והרצף יוצרים תמרורים מדויקים המשקפים ומסבירים לך באיזה שלב נמצאים חייך, לאן עליך להתקדם משלב זה, מה עליך לעשות כדי להגיע לשם וכיצד להביא שפע, הצלחה וסיפוק לחייך.
נעים להכיר אותך, שמי פנינה אולי – מתקשרת דרך אותיות הא"ב

נעים להכיר אותך, שמי פנינה אולי והנני מתקשרת דרך אותיות הא"ב. אני בעלת ניסיון טיפולי והוליסטי של כ-20 שנה ובוגרת בית ברל. כמתקשרת אני משלבת בעבודתי שיטה ייחודית זו ומלמדת אותה בקורסים. אני פסיכותרפיסטית, מרפאה באנרגיות ,מנחת קבוצות , מלמדת קורסים נוספים של הידע האלוהי ועובדת עם מגוון אוכלוסיות. כמתקשרת עם ניסיון רב-שנים אני גאה להציג בפניך את בית אור-מזור. בית אור-מזור משמש קליניקה ומרכז למודעות רוחנית ובו פעילות מגוונת. הבית פתוח בשבילך באהבה רבה בכול שלב של קושי בחייך ובצמתים של קבלת החלטות. כאן תקבל עזרה וכלים נפלאים לשנות את חייך, להעצים אותם ולהתחבר לאמת הפנימית שלך ולעצמי היהודי שלך.
 

הגיע הזמן לקחת אחריות ולהתחבר למעגל של חיי אמת ומשמעות!

הקורס נותן שיטת איבחון והעצמה אישית על-ידי אותיות הא"ב.

האותיות מראות מה משמעות היעוד והתיקון ומחברות אותך

לנשמה היהודית שלך.
 

צרו קשר עוד היום לטלפון:  077-700-9393
או לדוא"ל:  pnina_oly@012.net.il
או מלאו את פרטיכם כאן:
  
לנרשמים דרך האתר - מחכות לכם מתנות...
                                                    שיתוף
 
פנינה אולי - יועצת רוחנית, פסיכותרפיסטית ומתקשרת. בית אור-מזור:  טיפול אנרגטי, ייעוץ רוחני, טיפול פסיכותרפי ותקשור. 
  ראשון-לציון     052-6762-764         pnina_oly@012.net.il     
מפת האתר
לייבסיטי - בניית אתרים