בס"ד

פנינה אולי - מתקשרת ומדריכה לחיים

052-6762-764

 
דף הבית >> על עצמי

 

פסיכותרפיסטית הוליסטיתמתקשרת, יועצת רוחנית, טיפולים אנרגטיים

שמי פנינה אולי ואני עוסקת בפסיכותרפיה רוחנית הוליסטית ובפסיכותרפיה באמצעות אומנות. צברתי ניסיון רב במשך כ- 20 שנות עבודה עם אוכלוסיה מגוונת של ילדים, מבוגרים, זוגות, טיפול פרטני וקבוצות.

עבדתי בשכונת-התקווה בשרות הפסיכולוגי, בבתי-ספר ובגנים של החינוך המיוחד והקמתי את בית "אור-מזור" שהינו קליניקה ומרכז רוחני בראשון-לציון, בו אני פועלת עד היום ומציעה טיפולים אנרגטיים לצד ייעוץ רוחני, תקשור וטיפול פסיכותרפי.

ככל שהתפתחתי אישית ומקצועית, נוכחתי כי קיימים רבדים שלא ידעתי על קיומם. מצאתי עצמי מקבלת מידע ספונטאני וכלים אנרגטיים המשמשים אותי בפסיכותרפיה ובריפוי אנרגטי, שלימים למדתי לזהותם כתקשור של מקור ידע והדרכה. נוכחתי כי אלה מתנות מועילות ומעצימות שאני יכולה לשלב בעבודתי, עבודת מתקשרת ופסיכותרפיסטית ,למעני ולמען מטופלי. 

 

למדתי שיטות רבות ביניהן: הילינג, רייקי, שיטת "אומגה", פסיכוקיברנטיקה באמצעות דמיון מודרך, טארוט, הילינג יהודי, ביורגונומי ועוד, וגיליתי, כי לא רק שאין סתירה בינן לבין הפסיכותרפיה המסורתית, אלא נהפוך הוא, הן משלימות ומעשירות זו את זו.

 

מכאן נובע ה"אני המאמין" שלי כפסיכותרפיסטית, מרפאה באנרגיות ומתקשרת:  כל אדם זכאי להזדמנות לשינוי וליציאה מן הסבל. תפקידי לגייס למטרה זו את כל הכלים העומדים לרשותי כאיש מקצוע תוך הקשבה לצרכיו של המטופל והענקת השירות הטוב ביותר.

 

לאלו המגיעים אלי לצורך קבלת  טיפול פסיכותרפי הוליסטי - אוכל להציע את שירותיי כמתקשרת כחלק מן הטיפול לפי רצון המטופל. תקשור מסרים מקנה לחוויה הטיפולית ערך מוסף ייחודי ומעמיק ובכך מאיץ את תהליך ההפנמה והשינוי! התהליך הפסיכותרפי מקבל דחיפה קדימה בזכות התקשור.

 

 לאלו הבאים ל ייעוץ רוחני כיועצת רוחנית מתקשרת או לשם קבלת טיפול אנרגטי - בין אם מגיעים בשל מצוקה רגשית, נפשית או פיזית, פגישת הייעוץ וגם הטיפול האנרגטי מלווים בהעברת מסרים אישיים רבי-עוצמה וכוללים משוב פסיכותרפי מקצועי המספק תובנות וכלים מעשיים לשינוי איכות-חיים, הצלחה והגשמה אישית.


לכל מי שזקוק לעזרה, תמיכה וכלים לריפוי ושינוי ברמת גוף, נפש או נשמה, אנא פנו אלי בטלפון או בדוא"ל  ואשמח לענות על כל שאלה,

 

אני כאן בשבילכם,

פנינה אולי

מתקשרת, פסיכותרפיסטית, מרפאה באנרגיות

טלפון ליצירת קשר:  077-700-9393

דוא"ל:  pnina_oly@012.net.il

 

                                                    שיתוף
 
פנינה אולי - יועצת רוחנית, פסיכותרפיסטית ומתקשרת. בית אור-מזור:  טיפול אנרגטי, ייעוץ רוחני, טיפול פסיכותרפי ותקשור. 
  ראשון-לציון     052-6762-764         pnina_oly@012.net.il     
מפת האתר
לייבסיטי - בניית אתרים