בס"ד

פנינה אולי - מתקשרת ומדריכה לחיים

052-6762-764

 
 
 
 
 
מה זה כסף רוחני ?
 
 
 
מסר מספר 25:
 
 
 
"פתיתי השפע הופכים לשטרות בידיים הנכונות".
 
 
 
מחשבות על המסר:
 
 
לשפע דרכים שונות להגיע אלינו. השפע זמין עבורנו כל הזמן ולנו לא נותר אלא להתפנות ולהבחין בו.
 
כדי שנוכל לעשות זאת, עלינו לפקוח עיניים, להטות אוזניים ולפתוח את הלב. כך נצליח להתחבר לשפע ולאחת מן הצורות הנפוצות שבהן הוא מגיע אלינו, היא צורת הכסף.
 
אנשים רגילים לחשוב שהתחברות לשפע היא ענין רוחני בלבד. כל הדיבורים על השפע נתפסים כמשהו ערטילאי, נשגב, נעלה, לא מוחשי, אנרגטי, רק לא חומרי. כסף נחשב למילת גנאי בעולם הרוח. אנשים רוחניים אל להם חלילה לחשוב במושגים של כסף, לקבל או להנות מכסף. הרי הם "רוחניים"...
 
שפע הוא סך כל האנרגיות המיטיבות האינסופיות הקיימות בבריאה. אחת מהן היא אנרגיה של כסף. כל הצורות שבהן השפע בא לידי ביטוי תחילתן ברמת אנרגיה. חלקן נשארות במצב של אנרגיה, כמו למשל רגשות. אולם גם רגשות לא יהיו קיימים אם לא יתגבש האדם מרמת אנרגיה לרמת חומר ויקבל גוף ונפש.
 
חלק ניכר מן הצורות שלובש השפע מתבטאות ברמת החומר. זה הוא הביטוי של השפע בעולם האנושי. האנרגיה הופכת לחומר שבו היא מוכלת. השפע רק משנה צורה, האנרגיה השופעת ממשיכה להתקיים בצורותיה השונות ומחליפה מצבי צבירה.
 
אנו אוהבים לחשוב על השפע, אנו מאחלים אותו לעצמנו ורוצים להתברך בו.
 
היות והוא קיים כל הזמן מתחת לאפנו, כל מה שצריך זה להסכים להתחבר אליו ולהכניסו לחיינו.
 
אולם מה קורה עם כסף? סביב הענין של כסף קיימות דעות קדומות ללא סוף, משמעויות שליליות שונות. וכל זאת למה?
 
כי הכסף הפך להיות כלי משחית על ידי האדם.
 
כסף הוא הביטוי החומרי המיידי לשפע האלוהי. זו דרכו של הבורא לתת לנו אנרגיה שאנו יכולים לתרגם ולהפוך לאמצעים חומריים שבעזרתם נוכל לחיות. בידיים הלא נכונות, יהפכו פתיתי השפע לשטרות מעוותים, מזיקים והרסניים.
 
ככאלה הם לא נציגים של שפע, כי אם של חמדנות, בצע, יוהרה, רדיפה אחרי כוח ושררה ועושק של החלש יותר.
 
מה שיפה בקשר לשפע ושלא אפשרי לטעות בו הוא, ששפע הוא תמיד בעל משמעות חיובית, מבורכת. אי-אפשר לדבר על שפע ועל הון משחית בנשימה אחת. הם דבר והיפוכו.
 
כסף הוא אנרגיה, כמו כל דבר אחר שקיים. בזכות האנרגיה הזו ניתן להיטיב חייהם של מיליוני בני אדם. ניתן להגשים חלומות ושאיפות. ניתן להנות מן החיים, להתפתח, ללמוד, ליצור, להיות בריא. כל זאת ובלבד שהאנרגיה הזו לא משמשת לצרכים הפרטיים בלבד אלא מגיעה לאנשים אחרים הנהנים ממנה גם כן.
 
אנשים רבים צריכים לעבור תיקון בכל מה שנוגע ליחסם כלפי כסף. מי שאינו מתחבר לאנרגיה של הכסף כאנרגיה מניעה ומיטיבה, אינו מתחבר לשפע. אנשים צריכים ללמוד ולהבין את הקשר שבין כסף לבין רוחניות אמיתית.
 
אי אפשר להתחבר לשפע רק ברמה רוחנית לכאורה. רמה רוחנית אמיתית היא סינתזה בין הרוח לחומר. כל הקיים סביבנו מבטא עצמו בסופו של דבר ברמת החומר ואם לא נראה עצמנו ראויים להנות מן החומריות שבחיינו באופן מוסרי, לא נהיה מחוברים לשפע. הכסף עצמו איננו דבר שלילי, ההיפך הוא הנכון. הוא הופך לשלילי בידיים לא נכונות המשתמשות בו לרעה.
 
"ידיים נכונות" פירושו, אדם מוסרי המשלב בצורה מאוזנת חיי רוח וחומר ומחובר לחלק האלוהי, לרמת הנשמה שלו. מנקודת פתיחה כזאת, יהפכו פתיתי השפע המגיעים אליו לשטרות כסף איתם יוכל להגשים את ייעודו ויעזור לאחרים להגשים את ייעודם שלהם.
 
 
 
 
 
 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
                                                    שיתוף
 
פנינה אולי - יועצת רוחנית, פסיכותרפיסטית ומתקשרת. בית אור-מזור:  טיפול אנרגטי, ייעוץ רוחני, טיפול פסיכותרפי ותקשור. 
  ראשון-לציון     052-6762-764         pnina_oly@012.net.il     
מפת האתר
לייבסיטי - בניית אתרים