בס"ד

פנינה אולי - מתקשרת ומדריכה לחיים

052-6762-764

 

ב"ה 
                 


                     שלום יקרים,

                                                                

 אם הגעתם לכאן כנראה שזה לא במקרה,
 
אנשים רבים פונים אלי בצומת קבלת החלטות בחיים. ברגעים של בילבול או צורך בהארה של מצב קיים.
ברגעים של משבר או רצון לדעת מה יהיה, למה ומתי ובכלל כשיש צורך עז לשלווה ושליטה בחיים.
 
לרוב, התשובה נמצאת שם - אנו פשוט לא רואים אותה, לא מוכנים עדיין לפתרון, כי חסר חלק בדרך.
 
כאן, כמתקשרת וכפסיכותרפיסטית אני מביאה את הערך המוסף שלי:
 
אני מציעה לכם תיקשור חי.
אני מזמינה את האנשים לגולל בפני את הסיפור שלהם ובאמצעות התיקשור אני מקבלת עבורם מסר.
המסר הוא, התשובה עבור השאלה שלהם, המסר הוא, הדרך וההכוונה מלמעלה. לרוב, המסר הוא החלק החסר בדרך לאיזון בחיים, בדרך לתשובה הנכספת.
 
לאחר 15 שנים של עשייה בתחום אני מזמינה אתכם להפנות אלי שאלה, תנו לי לכוון אתכם ולהיות שותפה בלבטים. אני פותחת לכם דלת לעולם של פתרונות. עולם התיקשור מציע לכם נגישות לתשובות ויכולת ראייה מזוויות נוספות את הסיטואציות בחייכם.
 
חשוב לי להדגיש כי התקשור מתבצע תוך כדי שיחה טלפונית איתכם. התיקשור הוא חי, ממשי ויכול לגעת בכל תחום בחיים שבו תרצו לדעת יותר ולקבל תובנות ותשובות.

איך זה מתבצע:
שלבים להזמנת תיקשור טלפוני חי:
>       קביעת תאריך ושעה לשיחת התקשור החי. 
טלפון קליניקה077-700-9393 

>        תשלום דרך הטלפון של הקליניקה ,
או דרךהאתר : 
https://www.ezpay.co.il/Payment.aspx?id=14493

>        אני מתקשרת אליכם בתאריך היעד ואתם מגוללים בפני את השאלה.

>        ביצוע תיקשור חי בעודך ממתין על קו הטלפון.

>        קבלת מסר מהתקשור.

>        פירוש המסר וירידה לפרטי ביצוע ותובנות.

התיקשור החי מתבצע תוך כדי השיחה והינו חלק ממנה.
אני מזמינה אתכם להתקדם אל עולם התיקשור והעוצמה ליצירת איזון ושלווה בחייכם.
 
מחכה לכם עם אור ואהבה,
פנינה אולי

מוזמנים לקרוא על מסרים שניתנו ללקוחות:


לפנינה שלום,
"שמי עירית והייתי רוצה להתייעץ איתך בנושא אחד הבנים שלי. הבן לומד באוניברסיטה די רחוק מן הבית שנה שנייה. לפני כמה ימים הוא אמר לבעלי ולי שהוא רוצה להפסיק את הלימודים כי קשה לו ורע לו במקום שבו הוא לומד. מה עלינו לומר לו ומה לעשות, אני מאוד דואגת שיישאר בלי מקצוע ובלי כיוון בחיים."
תשובת מסר בתקשור:  ... לא די לך ברמיזות הנוכחיות על מנת לדעת את צפונות ליבך וליבו. נפשו הדוויה היא מימים ימימה ממתינה למוצא פיך ואין מענה. חרב עליו עולמו כאשר שנעשו הדברים ונאמרו שלא מן הדין הנכון לשאר האנשים הנוגעים בדבר וזה לך המילות אשר תאירי לו את פניו באומרם לו"..
לא תמיד ברורים הדברים מיד עם קבלתם. אולם לאחר עיון, ניתן לזהות כאן מה נאמר לעירית לעשות וכיצד להגיב כלפי בנה.
פירוש ושיקוף פסיכותרפי:
"התקשור שהתקבל מצביע על העובדה, כי יתכן והנושא שמסתתר כאן אינו דווקא נושא הלימודים עצמם כי אם היחסים בינך לבין בנך. נאמר כאן, כי הרמזים שתקבלי במסר זה, לא יספיקו כדי לדעת מה באמת מתחולל בנפשו של בנך. תסכולו של הבן אינו דבר חדש, כי אם קיימים נושאים בלתי פתורים בינו לבינך כבר שנים. יתכן ומדובר כאן על תחושת קיפוח או אפליה שנעשתה על-ידך, אולי בינו לבין אח?  כמו-כן נראה, כי הבן מאוד רוצה להתקרב אליך ואינו יודע כיצד וגם אינו מקבל ממך כל עידוד לכך. עלייך לשוחח עם בנך ללא שיפוט וביקורת, לנסות לגלות אמפתיה, הבנה ותמיכה ולהתחיל ליצור איתו דו-שיח שיאפשר לו לבטא את רגשותיו לגבי העבר ובהווה. בנוסף, רצוי כי תתמודדי עם הכעסים שלך כלפיו כדי שתוכלי להשתחרר מתחושות אשמה."
תגובתה של עירית: " תודה מקרב לב. המסרים נכונים אולי יותר ממה שאני מוכנה להודות ואין ספק שאני צריכה לברר לעצמי מה קורה לי עם הבן ובמיוחד בקשר ליחסים שיש לו עם אחיו הגדול. שנים שהוא מעריץ אותו ומקנא בו ויכול להיות שאני תרמתי לזה. אולי סוף-סוף אבדוק בצורה רצינית איך לשפר את המצב בבית ואכניס גם את בעלי לעניין.. ושוב תודה, עירית"
דוגמה נוספת:
שאלה:  היי פנינה,  האם אפשר לקבל כמה טיפים איך להפסיק קשר שלא טוב לי ואני לא מסוגלת לנתק, נכנסת לדיכאון ולא מתפקדת.  המיואשת, נועה
תשובת מסר בתקשור:  "מה יפו פעמייך בשדות לא זרועים, שם ממתינה לך תשובה שעל מנת לקבלה עלייך לחרוש ולעדור ולצמח את הזרע .."
פירוש ושיקוף פסיכותרפי:  המסר ממקד אותך בבעיה המרכזית שבה עליך לטפל והיא:  שחרור מדפוסים ילדותיים ותלותיים המנהלים אותך, ולהתחיל לקחת אחריות על חייך. עלייך להפסיק לחפש פתרונות קלים ולהתחיל להשקיע בגילוי העצמי האמיתי שלך הממתין לחשיפה ולצמיחה. אין לך מה לחפש במקום שבו כבר מישהו אחר זרע וחרש, קומי ומצאי את המקום החדש והייחודי שלך בעולם. עד עכשיו את יוצרת קשרי תלות עם בני זוג שאינם מתאימים ולכן קשה לך להיפרד. כאשר תגבשי את ה"אני האמיתי" תגלי את היופי הפנימי שבך ותוכלי לתת לעצמך תשובות נכונות למצבים שונים  מתוך בטחון עצמי ואמונה בעצמך. אז גם תדעי לבנות קשר בוגר ונכון עבורך.
תגובתה של נועה:  תודה. אני כבר מזמן רוצה ללכת לטיפול פסיכולוגי וכל הזמן דוחה. יש לי כל מיני בעיות ודי נמאס לי. מרגישה יותר מחוזקת ושאולי יש תיקווה, אז שוב תודה. תגובה של שואלת שבחרה להישאר בעילום שם:

 אלפי תודות על התשובה המרתקת.
האמת שהופתעתי מאוד לגלות עד כמה הצלחת לקלוע ולגעת בנקודות טעונות מאוד.
אין ספק שיש לי עוד הרבה חשבון נפש פנימי לעשות ולענות לעצמי על הרבה שאלות - דרך שהתחלתי בה השנה ובהחלט שאני עוברת שינוי משמעותי השנה. ...
בתשובתך העניינית הצלחת להבהיר לי שעדיין דרכי ארוכה ועדיין דברים בי מורכבים יותר מכפי שהנחתי ועלי לשאוף ולהבין מהיכן נובעת ההתנהגות שלי (ביחוד כלפי ילדי - שדווקא מולם אני מאבדת את השליטה שכה מאפיינת אותי בחיי) ולהמשיך לעבוד ולחקור את עצמי.

ייתכן ובהמשך (כאשר מצבנו הכלכלי ישתפר) אפנה לייעוץ מקצועי ממך בהרחבה שאני בטוחה שיתרום רבות.
עבודתך מעוררת בי קנאה ואני תקווה שגם אוכל באחד מן הימים לסייע , לתמוך וללוות אנשים כפי שאת עושה.

בינתיים אאחל לך הרבה טוב ואני בטוחה שתמשיכי לסייע לעוד אנשים רבים בדרך ולעשות טוב בחיים של רבים.
שוב תודה


אל תהססו לפנות,
מחכה לכם עם אור ואהבה,
פנינה אולי

 
                                                    שיתוף
 
פנינה אולי - יועצת רוחנית, פסיכותרפיסטית ומתקשרת. בית אור-מזור:  טיפול אנרגטי, ייעוץ רוחני, טיפול פסיכותרפי ותקשור. 
  ראשון-לציון     052-6762-764         pnina_oly@012.net.il     
מפת האתר
לייבסיטי - בניית אתרים